0

Loading ...

HİZMETLERİMİZ

Kdd medya
yenilikçi dijital çözümler sunar.

DİJİTAL DÜNYADA

yaratıcı düşünmeyi provake etmeyi ve daha akıllı projeler çıkartmak için sürekli sınırları zorlamaya bayılıyoruz.

KDD MEDYA

 • Bir dijital ajans olarak tasarım uzmanlık alanımızın kalbi. Ekibimiz ihtiyacınız olana etkiyi yaratmak için sanatsal, estetik fonksiyonelitenin birleşimini ortaya çıkarıyor.

 • Müşteri Modelleme + Kitle Geliştirme

 • İşlem Yapılabilir Veri + Analiz

 • Tasarım + Geliştirme

HİZMETLERİMİZ

PRODÜKSİYON

Markanız için en etkili reklam filmini kreatif konseptinden prodüksiyon süreçlerine kadar yönetip TV kanallarında, radyolarda dilerseniz dijital mecralarda yer almasını sağlıyoruz. Kitlenizi etkileşim içine sokun, ilham verin ve etkileyin. KDD Medya olarak sizin için sonuç elde eden video içerikler üretiyoruz. 

Video, insanların ilgisini çekmek ve mesaj vermek için en iyi yoldur; anında, kapsamlı ve duygusal olarak bağlanmayı kolaylaştırır.

BASIN DANIŞMANLIĞI

Kurumunuzun iletişim alanında değerini arttırmaya odaklanarak direkt hedefimiz olan kitle iletişim faaliyetlerinin amacına ulaşmasını sağlıyor ve medya ile iletişiminizi sürekli kılıyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda medya planı oluşturuyor, basın bültenlerinizi hazırlıyor, özel haber çalışmaları ve röportajlar gerçekleştirerek sağlam temeller oluşturmayı hedefliyoruz.

WEB TASARIM

Web siteniz sizi rezil de eder, vezir de!

İyi bir web sitesi sizi alanınızın en iyisi, ya da olduğunuzun daha aşağısındaymış gibi gösterebilir. Markanızın dijital dünyada, bu ışıkları 24 saat kapanmayan vitrinini en son teknoloji ve dijital trendlerle oluşturuyor ve Google tarafından en iyi şekilde indekslenmesini sağlıyoruz. Kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, landing page’ler, mikro siteler ya da mobil uygulama alanlarında ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.

INFLUENCER MARKETİNG

Markalarımızı hedef kitlesine en uygun influencerlar ile buluşturuyor ve işlerimizi projelendiriyoruz. Bunu yaparken içeriğe uygun influencerları seçiyor, pazarlamaya yönelik içerikler üretiyoruz. Böylelikle hedef kitle ile güçlü bir etkileşim yaratıyoruz. Planlarımız dahilinde markanızı sosyal medyada konumlandırıyor ve iletişim süreçlerini takip ediyoruz. Böylelikle sosyal medya da takipçilerinizin dikkatini çekerek, organik takipçi kitlesine ulaştırıyor ve bilinirliğinizi arttırıyoruz.

SOSYAL MEDYA

 • Sosyal ağlar bugün günlük yaşamımızın değişmez bir parçası. Mağazaların tüketiciye görünen yüzü vitrin ne kadar önemliyse, bir diğer vitrini diye tabir edebileceğimiz sosyal medyası da bir o kadar önemlidir. Hepimiz hyper-connected yaşıyoruz. İşte bu sebeple sosyal medya ekibimiz gelişmeleri sürekli takip edip yenilikleri markalarımıza doğru yansıtmanın yollarını arıyor.

ETKİNLİK YÖNETİMİ

Kurum olarak etkinlik sürecinin en verimli şekilde geçmesi adına markanız için plan ve stratejiler oluşturmak, doğru adımları belirlemek, gerçekçi amaçlar oluşturup basın duyurularını büyük bir özveri ile hazırlayarak hedef kitle ve medya için haber değeri taşıyan gösteriler ve faaliyetler düzenliyoruz.

Markanız ve projeleriniz ile ilgili tüm dijital pazarlama planlama ve stratejilerin yanı sıra, tüm operasyonel yönetim ve danışmanlık ihtiyaçlarınız için KDD Medya her zaman sizinle...

Markanıza özel efektif çözümler sunmak için sizi aramızda görmek istiyoruz!

  telefon:

  +90 538 049 61 54

  e-maıl

  info@kddmedya.com

  © 2022 KDD Medya - Tüm Hakları Saklıdır.

  FOLLOW US